Νέο… σοκ στο «Ολντ Τράφορντ(vids)

Δύο γκολ σε επτά λεπτά η Νιούκαστλ στην τραγική άμυνα της Γιουνάιτεντ!

Ακόμη μία φορά φέτος, πολύ κακή ανασταλτική λειτουργία από τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, με τον Αλμιρόν να δίνει στη Νιούκαστλ το προβάδισμα, μέσα στο «Ολντ Τράφορντ» και τον Χολ να κάνει το 2-0, επτά λεπτά μετά!

Μπορεί ο Τζόνι Έβανς να μην ξεκινά και ο Χάρι Μαγκουάιρ να διατηρεί τη θέση του στην αρχική ενδεκάδα, με τον Ραφαέλ Βαράν να είναι εκτός αποστολής, όμως η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ εξακολουθεί να μην βελτιώνεται.

Ο Αλμιρόν έκανε το 1-0 στο 29ο λεπτό, στο ματς του Λιγκ Καπ, με τον Λιβραμέντο να κάνει την ασίστ και τον εξτρέμ της Νιούκαστλ να νικά τον Ονάνα με χαρακτηριστική ευκολία!

Επτά λεπτά μετά, ήρθε και δεύτερο γκολ. Νέα κακή ανασταλτική λειτουργία, γκολ ο Χολ και το… απόλυτο «σοκ» στο «Ολντ Τράφορντ»!

Πηγή :england365.gr

Hot Spot: Τελευταία Ενημέρωση