TOP 3 MATCHES: Μέρα Κυπέλλου σε Κύπρο, Γαλλία και Ισπανία!

* Το παρακάτω δελτίο τύπου αποτελεί πληρωμένη διαφήμιση

** ** Στη Meridianbet μπορείτε να ζήσετε την εμπειρία του online betting σε όλα τα πρωταθλήματα του κόσμου σε πολύ υψηλές αποδόσεις.

Η δράση στον ποδοσφαιρικό κόσμο συνεχίζεται με σπουδαίες αναμετρήσεις για τον θεσμό του Κυπέλλου.

Τα φώτα στρέφονται στο ντέρμπι αιωνίων στο στάδιο «ΓΣΠ», ανάμεσα σε ΑΠΟΕΛ και Ομόνοια.

Εκτός από το μεγάλο ματς στην Λευκωσία, το DAILY TOP 3 της Meridianbet για σήμερα ταξιδεύει παράλληλα σε Γαλλία και Ισπανία.

€25 REGISTRATION BONUS – Κάντε την εγγραφή σας και διεκδικήστε €25 Μπόνους!

1ST DEPOSIT BONUS– 100% μπόνους πρώτης κατάθεσης μέχρι €150!

*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις!

ΑΠΟΕΛ – Ομόνοια:

*Επαναληπτικός για τα προημιτελικά του Κυπέλλου Coca – Cola. Στο πρώτο ματς ο ΑΠΟΕΛ επικράτησε με 2-1 ως τυπικά φιλοξενούμενος.

*Οι δύο ομάδες τίθενται αντιμέτωπες για τρίτη φορά σε διάστημα τριών εβδομάδων.

*Το περασμένο Σάββατο ο ΑΠΟΕΛ πήρε την νίκη με 0-2 επί της Ομόνοιας στο πρωτάθλημα.

*Σε κακό φεγγάρι οι «πράσινοι» που μετρούν μία νίκη στα εφτά τελευταία παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις.

*Έξι σερί νίκες για τους «γαλαζοκίτρινους» κόντρα στην Ομόνοια.

Ναντ - Λανς:

*Προημιτελικά του Κυπέλλου Γαλλίας.

*Η Ναντ προέρχεται από την εντός έδρας ήττα στο πρωτάθλημα με 1-0 από την Ρεν.

*Αυτή ήταν και η τρίτη σερί αποτυχία για τους γηπεδούχους σε όλες τις διοργανώσεις.

*Στον αντίποδα η Λανς αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1 με την Μονπελιέ.

*GG στα 6/7 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

Οσασούνα – Αθλέτικ Μπιλμπάο:

*Ημιτελικά του Κόπα ντελ Ρέι.

*Σπουδαίο διπλό την Κυριακή για την Οσασούνα με 3-2 επί της Σεβίλλη.

*Κάπως έτσι οι γηπεδούχοι επέστρεψαν στις νίκες μετά από τέσσερα αρνητικά αποτελέσματα.

*Εντός έδρας ήττα με 2-3 για την Μπιλμπάο από την Χιρόνα, η οποία ήταν και η δεύτερη σερί στο πρωτάθλημα.

*NG στις 4/6 προηγούμενες συναντήσεις τους.

Φυσικά όλες οι μεγάλες αναμετρήσεις θα βρίσκονται λεπτό προς λεπτό στην ιστοσελίδα μας (www.meridianbet.com.cy).

MOBILE APPLICATION BONUS: Στοιχηματίστε από το κινητό σας και πάρτε έξτρα μπόνους!

Meridianbet – Ο δικός σου κόσμος στοιχήματος!

Ποδόσφαιρο: Τελευταία Ενημέρωση