ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...

Νικολάου στο ντέρμπι

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους Διαιτητές, Βοηθούς Διαιτητές και Παρατηρητές των αγώνων της 13ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος CYTA που θα γίνουν στις 3, 4 και 5 Δεκεμβρίου.
Σάββατο, 3 Νοεμβρίου
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας vs ΑΠΟΕΛ ΛευκωσίαςΣτάδιο: Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Νικολάου Γιώργος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Δημητριάδης Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος
4ος Διαιτητής: Δημητρίου Βασίλης
Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπιτανής Κώστας
17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας vs ΑΕΚ Λάρνακας
Στάδιο: ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητής: Χριστοφή Τιμόθεος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Ομηρος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Μιχαηλίδης Ανδρέας
4ος Διαιτητής: Νικολαϊδης Χρίστος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκαπούλλης Χρίστος
19:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών vs Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου
Στάδιο: Γ.Σ.Ζ
Διαιτητής: Σκαπούλλης Χαράλαμπος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Καλησπέρας Νίκος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Σάββα Γιώργος
4ος Διαιτητής: Κωνσταντίνου Χρίστος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Πεκρής Γιώργος
Κυριακή, 4 Δεκεμβρίου
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λ/σου vs ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου
Στάδιο: ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής: Τσούκκας Αβραάμ
Α' Βοηθός Διαιτητής: Τούρος Δώρος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Εγγλέζου Νίκος
4ος Διαιτητής: Νεοφύτου Νεόφυτος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Λοϊζου Μιχάλης
16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας vs ΑΡΗΣ Λεμεσού
Στάδιο: ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
Διαιτητής: Αθανασίου Νικόλας
Α' Βοηθός Διαιτητής: Χαραλάμπους Χαράλαμπος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Νικήτα Στέλιος
4ος Διαιτητής: Σωτηρίου Λούκας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννου Μιχάλης
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου vs ΑΕΛ Λεμεσού
Στάδιο: ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Διαιτητής: Ψευδιώτης Κώστας
Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Ιωάννου Αθηνόδωρος
4ος Διαιτητής: Νεοκλέους Νικόλας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αργυρού Μιχάλης
Δευτέρα, 5 Δεκεμβρίου
19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς vs ΑΕΖ Ζακακίου
Στάδιο:ΜΑΚΑΡΕΙΟ
Διαιτητής: Μασιάς Δημήτρης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος
4ος Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Παρατηρητής Διαιτησίας: Λοϊζου Λοϊζος

Διαιτησία: Τελευταία Ενημέρωση