ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...

Οι διαιτητές των μικρών

Διαβάστε για τους ορισμούς των διαιτητών στα πρωταθλήματα της ΚΟΠ.

Αναλυτικά:

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 16/17

 

ΓηπεδούχοςΏραΦιλοξενούμενη

 9η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 11 Νοεμβρίου 2016
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 19:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 14:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΝΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30 ΑΛΚΗ Ορόκλινης
Στάδιο
ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:   ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 14:30 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 14:30 ΑΓ. ΝΑΠΑ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΠΑΦΟΣ F.C. 14:30 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Στάδιο
ΠΑΦΙΑΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΝΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 16/17

ΓηπεδούχοςΏραΦιλοξενούμενη

 9η Αγωνιστική
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 14:30 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 14:30 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 14:30 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΚΚΑΡΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30 ΠΕΓΕΙΑ 2014
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΛΕΞΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΕΒΛΑΡΗΣ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 14:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΚΩΣΤΑΣ (ΦΡΕΝΑΡΟΣ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΑΛΟΣ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 14:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΙΑΣΩΝΑΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 14:30 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Στάδιο
ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΒΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 14:30 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Στάδιο
"ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 16/17

ΓηπεδούχοςΏραΦιλοξενούμενη

 9η Αγωνιστική
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 14:30 ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 14:30 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΡΥΣΩ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 14:30 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 14:30 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 14:30 ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 14:30 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΖΑΡΤΗΛΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 14:30 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΣΟΥΜΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 21 Β΄ Κατηγορίας 16/17

ΓηπεδούχοςΏραΦιλοξενούμενη

 9η Αγωνιστική
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 11:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΛΛΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 14:30 ΑΛΚΗ Ορόκλινης
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 14:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 14:30 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητές
Διαιτητής   ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30 ΑΓ. ΝΑΠΑ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Λ/κα) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 14:30 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 14:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 21 Γ΄ Κατηγορίας 16/17

ΓηπεδούχοςΏραΦιλοξενούμενη

 9η Αγωνιστική
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 11:00 ΠΕΓΕΙΑ 2014
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 11:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 11:00 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 11:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 11:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ(Λ/ΚΑ)
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 11:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 11:00 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Στάδιο
"ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΔΑΒΙΔ ΤΣΕΝΤΗ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 11:00 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων κάτω των 18 Β΄ Κατηγορίας 16/17 16/17

<
ΓηπεδούχοςΏραΦιλοξενούμενη

 10η Αγωνιστική
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 11:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Λ/ΣΟΣ)
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 11:00 ΑΓ. ΝΑΠΑ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 11:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:30 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 14:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 14:30 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ Α

Διαιτησία: Τελευταία Ενημέρωση