ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...

Δημητρίου και Νεοφύτου στα σπουδαία

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 8ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος CYTA.
 
Σάββατο,  22.10.2016 / 18:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών - ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
          Στάδιο                                      :    ΓΣΖ
          Διαιτητής                                 :    Νικολάου Γιώργος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Δημητριάδης Μάριος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Εγγλέζου Νίκος
          4ος Διαιτητής                          :    Χριστοδούλου Κυριάκος
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Λοϊζου Μιχάλης
 
 
Σάββατο, 22.10.2016 / 18:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Θεουλή Χρυσοβαλάντης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Πέτρου Πέτρος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Τούρος Δώρος
          4ος Διαιτητής                          :    Μασιάς Δημήτρης
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καπιτανής Κώστας
 
 
Σάββατο, 22.10.2016 / 20:00
Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου - ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
          Στάδιο                                      :    DIMCO ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
          Διαιτητής                                 :    Νεοφύτου Νεόφυτος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Νικήτα Στέλιος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Γεωργίου Παύλος
          4ος Διαιτητής                          :    Σκαπούλλης Χαράλαμπος
          1ος Επιπρόσθετος Διαιτητής:    Τράττου Λεόντιος
          2ος Επιπρόσθετος Διαιτητής:    Ορθοδόξου Ανδρέας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γεωργίου Ανδρέας
 
Κυριακή, 23.10.2016 / 18:00
ΑΕΖ Ζακακίου - ΑΕΚ Λάρνακας
          Στάδιο                                      :    ΠΑΦΙΑΚΟ
          Διαιτητής                                 :    Νεοκλέους Νικόλας
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Χαραλάμπους Χαράλαμπος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Γεωργίου Χαράλαμπος
          4ος Διαιτητής                          :    Χριστοφή Τιμόθεος
          Παρατηρητής Διαιτησίας          :    Πεκρής Γιώργος
 
Κυριακή,  23.10.2016 / 19:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού - ΑΕΛ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Ψευδιώτης Κώστας
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Ιωάννου Αθηνόδωρος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Σάββα Γιώργος
          4ος Διαιτητής                          :    Σωτηρίου Λούκας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ιωάννου Μιχάλης
 
 
Κυριακή, 23.10.2016 / 20:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου - ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
          Στάδιο                                      :    ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
          Διαιτητής                                 :    Δημητρίου Βασίλης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Ανδρέου Π. Ανδρέας
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Τζιωρτζής Ομηρος
          4ος Διαιτητής                          :    Αθανασίου Νικόλας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης
 
 
Δευτέρα, 24.10.2016 / 19:00
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας - ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Π
          Διαιτητής                                 :    Τσούκκας Αβραάμ
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Αριστείδης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Σπανός Χριστάκης
          4ος Διαιτητής                          :    Νικολαϊδης Χρίστος
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Λοϊζου Λοϊζος

Διαιτησία: Τελευταία Ενημέρωση