ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...

Αυτοί σφυρίζουν

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 7ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος CYTA.
 
Σάββατο,  15.10.2016 / 18:00
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας - ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Π
          Διαιτητής                                 :    Λούκας Σωτηρίου
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Μάριος Καλογήρου
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Κυριάκος Κυριάκου
          4ος Διαιτητής                          :    Βασίλης Δημητρίου
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Παναγιώτης Γερασίμου
 
 
Σάββατο, 15.10.2016 / 18:00
ΑΕΖ Ζακακίου - ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
          Στάδιο                                      :    ΠΑΦΙΑΚΟ
          Διαιτητής                                 :    Ανδρέας Ορθοδόξου
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Μιχάλης Σωτηρίου
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Χαράλαμπος Γεωργίου
          4ος Διαιτητής                          :    Νικόλας Νεοκλέους
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Μιχάλης Ιωάννου
 
 
Σάββατο, 15.10.2016 / 20:00
ΑΕΛ Λεμεσού - Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Δημήτρης Μασιάς
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Ευαγόρας Ευαγόρου
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Κυριάκος Σωκράτους
          4ος Διαιτητής                          :    Αβραάμ Τσούκκας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Μιχάλης Λοϊζου
 
 
Κυριακή, 16.10.2016 / 18:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών
          Στάδιο                                      :    ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
          Διαιτητής                                 :    Χρίστος Ν. Χρίστου
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Αθηνόδωρος Ιωάννου
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Μιχάλης Μαρίνου
          4ος Διαιτητής                          :    Γιώργος Νικολάου
          Παρατηρητής Διαιτησίας          :    Γιώργος Πεκρής
 
Κυριακή,  16.10.2016 / 19:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου - ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
          Διαιτητής                                 :    Χρίστος Νικολαϊδης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Σωτήρης Βίκτωρος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστος Ε. Χρίστου
          4ος Διαιτητής                          :    Κωνσταντίνος Φωτίου
          1ος Επιπρόσθετος Διαιτητής:    Χαράλαμπος Σκαπούλλης
          2ος Επιπρόσθετος Διαιτητής:    Κώστας Ψευδιώτης
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ανδρέας Δημητρίου
 
 
Κυριακή, 16.10.2016 / 20:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς - ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας
          Στάδιο                                      :    ΜΑΚΑΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Λεόντιος Τράττου
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Ιωάννης Λαζάρου
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Νίκος Καλησπέρας
          4ος Διαιτητής                          :    Χρυσοβαλάντης Θεουλή
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Κώστας Καπιτανής
 
 
Δευτέρα, 17.10.2016 / 19:00
ΑΕΚ Λάρνακας - ΑΡΗΣ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
          Διαιτητής                                 :    Νικόλας Αθανασίου
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Ανδρέας Π. Ανδρέου
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Ανδρέας Μιχαηλίδης
          4ος Διαιτητής                          :    Νεόφυτος Νεοφύτου
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ανδρέας Ξάνθου

Διαιτησία: Τελευταία Ενημέρωση