Λευκή ισοπαλία με Μάριμπορ

Ισόπαλο χωρίς τέρματα ολοκληρώθηκε το φιλικό της Καρμιώτισσας απέναντι στη Μάριμπορ Σλοβενίας.

Αναλυτικά η επίσημη ενημέρωση:

Θετικά τα πρώτα μηνύματα του φιλικού με τη Maribor Σλοβενίας.

Στο πρώτο δεκαπεντάλεπτο παίχτηκε παιχνίδι κέντρου και σιγά σιγά η ομάδα έπαιρνε πρωτοβουλίες δημιουργώντας καλές ευκαιρίες με ωραίους συνδυασμούς χωρίς να καταφέρει να σκοράρει για να κλείσει το ημίχρονο 0-0.

Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα συνέχισε να έχει καλά διαστήματα και να δημιουργεί ευκαιρείς χωρίς να καταφέρνει να σκοράρει.

Τελικό αποτέλεσμα 0-0.

Σύνθεση της ομάδας πρώτου ημιχρόνου: Βελή, Ταραλίδης, Voskanyan, Svab, Αλκης Χ., Κυριάκου Α.,Arocha, Andamovic, Poljanec, Σταύρου Α., Βαττής.

Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν οι Πιερή , Ευγένιος Κ., Καρτσάμπας, Τσολακίδης, Πόζογλου, Δημητρίου Κ.,Πάντος, Σαββα Ι., Αρέστη, Νύκταρης.

Δεν αγωνίστηκαν για προληπτικούς λόγους οι Καιρίνος, Dragojevic, Φωτίου, Αντρέου , Κύπρου και Λουκαίδης

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ: Τελευταία Ενημέρωση