ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...

Προαιρετικό Πρωτάθλημα Παίδων U16

Το πρόγραμμα της αγωνιστικής...

Με τις αναμετρήσεις της τελευταίας αγωνιστικής συνεχίζεται το Σάββατο 2 Ιουνίου η δράση στο Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων U16.

Τον τίτλο κατέκτησε η Καρμιώτισσα Πολεμιδιών, που στο φινάλε θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας το ΘΟΪ Λακατάμιας.

ΑΠΟΕΛ και Ολυμπιακός διεκδικούν τη δεύτερη θέση. Το ΑΠΟΕΛ θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας την Ανόρθωση και ο Ολυμπιακός θα φιλοξενήσει την ΑΕΛ.

Συνοπτικά το πρόγραμμα της 38ης αγωνιστικής:

ΠΑΦΟΣ F.C.

09:00

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

09:00

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

09:00

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

09:00

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

09:00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

09:00

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

09:00

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

09:00

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

09:00

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

09:00

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1  

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

37

33

1

3

163

22

100

2  

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

37

30

3

4

160

41

93

3  

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

37

30

2

5

119

31

92

4  

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

37

28

4

5

116

33

88

5  

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

37

26

7

4

123

41

85

6  

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

37

22

3

12

75

37

69

7  

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

37

19

7

11

82

56

64

8  

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

37

18

5

14

77

61

59

9  

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

37

14

8

15

72

77

50

10  

ΠΑΦΟΣ F.C.

37

14

6

17

51

80

48

11  

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

37

13

7

17

81

77

46

12  

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

37

13

6

18

63

96

45

13  

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

37

11

10

16

62

73

43

14  

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

37

12

5

20

71

97

41

15  

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

37

8

7

22

49

86

31

16  

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

37

9

3

25

53

114

30

17  

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

37

8

6

23

50

116

30

18  

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

37

7

4

26

46

122

25

19  

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

37

4

4

29

42

135

16

20  

ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

37

2

0

35

31

191

6

Ακαδημίες: Τελευταία Ενημέρωση