DAILY TOP 3: Δυνατές κόντρες στην Serie A με αμέτρητες επιλογές στο online betting της Meridianbet!

Δεν σταματά η δράση στην Serie A

** ** Στη Meridianbet  μπορείτε να ζήσετε την εμπειρία του online betting σε όλα τα πρωταθλήματα του κόσμου σε πολύ υψηλές αποδόσεις.

Δεν σταματά η δράση στην Serie A φτάνοντας ήδη στην 14η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

Το DAILY TOP 3 της Meridianbet ταξιδεύει στην Ιταλία και αναλύει τα τρία σημερινά ματς.

Νάπολι – Έμπολι:

*Στην κορυφή της βαθμολογίας η Νάπολι με 35 βαθμούς, στην 14η θέση η Έμπολι με 14.

*Οι «Παρτενοπέι» παραμένουν η μοναδική αήττητη ομάδα στο πρωτάθλημα με απολογισμό 11-2-0.

*Η Νάπολι μετρά 14 νίκες στα τελευταία 15 παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις.

*Επέστρεψε στις επιτυχίες η Έμπολι επικρατώντας με 1-0 της Σασουόλο.

*Τέσσερα σερί NG για τους φιλοξενούμενους.

*Over 2.5 στα 5/6 προηγούμενα μεταξύ τους ματς.

Σπέτσια – Ουτινέζε:

*Στην 8η θέση η Ουτινέζε με 23 βαθμούς, 17η η Σπέτσια με 9.

*Η Σπέτσια παραμένει χωρίς νίκη για έξι σερί παιχνίδια πρωταθλήματος.

*Στους 4/5 τελευταίους αγώνες της Σπέτσια σημειώθηκαν πάνω από 2.5 γκολ.

*Δεν τα κατάφερε ούτε κόντρα στην Λέτσε η Ουτινέζε μένοντας στην ισοπαλία 1-1, με αποτέλεσμα να αγνοεί το τρίποντο για πέντε συνεχόμενα ματς στη Serie A.

*Πέντε φορές έχουν συναντηθεί στο παρελθόν οι δύο ομάδες με την Σπέτσια να μετρά δύο νίκες, έναντι δύο της Ουτινέζε.

Κρεμονέσε – Μίλαν:

*Στην 18η θέση η Κρεμονέσε με 6 βαθμούς, 2η η Μίλαν με 29.

*Η Κρεμονέσε είναι η μοναδική ομάδα στο πρωτάθλημα που παραμένει χωρίς νίκη.

*Ισοπαλία 2-2 στην περασμένη αγωνιστική για τους γηπεδούχους κόντρα στην Σαλερνιτάνα.

*Δύσκολη νίκη για την Μίλαν επί της Σπέτσια με 2-1. Ο Ζιρού λύτρωσε τους «Ροσονέρι» στο 89ο λεπτό και χάρισε τους τρεις βαθμούς.

*Έξι συνεχόμενα over 2.5 για τους φιλοξενούμενους σε Ιταλία και Ευρώπη.

*Σε δέκα αναμεταξύ τους παιχνίδια η Μίλαν μετρά έξι νίκες, δύο η Κρεμονέσε και άλλοι δύο αγώνες έληξαν ισόπαλοι.

Φυσικά όλες οι μεγάλες αναμετρήσεις θα βρίσκονται λεπτό προς λεπτό στην ιστοσελίδα μας (www.meridianbet.com.cy).

MOBILE APPLICATION BONUS: Στοιχηματίστε από το κινητό σας και πάρτε έξτρα μπόνους!

Meridianbet – Ο δικός σου κόσμος στοιχήματος!

Α Κατηγορία: Τελευταία Ενημέρωση