Όρθιος στα Γιάννενα με επικό comeback o OΦΗ!

Έσωσε την παρτίδα στα Γιάννενα με επικό comeback o OΦΗ

Πολύ σκληρός για να «πεθάνει» ο ΟΦΗ! Η ομάδα του Τραϊανού Δέλλα, παρότι στο πρώτο ημίχρονο παρουσίασε κακό πρόσωπο και βρέθηκε να χάνει από τον ΠΑΣ 2-0 στο εικοσάλεπτο, έβγαλε αντίδραση στο δεύτερο και με τέρματα του Μπάκιτς, ισοφάρισε 2-2 φεύγοντας με πολύτιμη ισοπαλία από τους Ζωσιμάδες στο ματς που άνοιξε το πρόγραμμα της 24ης αγωνιστικής της Stoiximan Super League.

Ο Ροσέρο και ο Κόντε τα γκολ των γηπεδούχων, που στο δεύτερο ημίχρονο έδωσαν χώρο στους Κρητικούς και το πλήρωσαν χάνοντας δύο βαθμούς που ίσως αποβούν μοιραίοι στη «μάχη» της παραμονής. Κομβικές οι κινήσεις του Τραϊανού Δέλλα από τον πάγκο, με τον ΟΦΗ να μένει αήττητος στα δυο παιχνίδια του Έλληνα τεχνικού στον πάγκο του.

Δύσκολη αποστολή για τον ΠΑΣ στην επόμενη αγωνιστική καθώς ταξιδεύει στην Αθήνα για να αντιμετωπίσει την ΑΕΚ, στον Βόλο θα δοκιμαστεί ο ΟΦΗ.

Σούπερ Λιγκ: Τελευταία Ενημέρωση