Θα τα βάλει και με τους «αετούς» ο ΠΑΟΚ; Πόνταρε στην Stoiximan με 0% γκανιότα!

Η εντυπωσιακή πορεία του ΠΑΟΚ στα προκριματικά του Champions League έχει αυξήσει τις προσδοκίες για την ομάδα της Θεσσαλονίκης, ώστε να βρεθεί για πρώτη φορά στα σαλόνια της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης.

Τελευταίο εμπόδιο –και πιο ισχυρό- πριν τους ομίλους η Μπενφίκα. Οι «αετοί» της Λισσαβώνας έπεσαν από την κορυφή της Πορτογαλίας πέρυσι μετά από κυριαρχία ετών, παραδίδοντας τα σκήπτρα στην Πόρτο, κι έτσι μετά από αρκετά χρόνια είναι αναγκασμένοι να ψάξουν το δρόμο προς το Τσάμπιονς Λιγκ μέσω των προκριματικών.

Ο ΠΑΟΚ έχει δείξει φέτος απίστευτη ωριμότητα και έχει ξεπεράσει τα δυνατά εμπόδια που είχε στους προηγούμενους γύρους με εντυπωσιακό τρόπο. Τέτοιο που δημιουργεί την πεποίθηση πως μπορεί να τα καταφέρει και κόντρα στους «αετούς».

Η Stoiximan, η μεγαλύτερη εταιρεία στοιχήματος στην Κύπρο, σας προσφέρει απίστευτες ευκαιρίες για ταμείο και στο πρώτο παιχνίδι του ΠΑΟΚ με την Μπενφίκα στη Λισσαβώνα. Πάνω από 300 ειδικά στοιχήματα και 0% γκανιότα!

*0% Γκανιότα* σημαίνει καθόλου προμήθεια για την εταιρεία και κατά συνέπεια μεγαλύτερες αποδόσεις του στοιχήματος παγκοσμίως!

Η νίκη της Μπενφίκα έχει απόδοση 1.47, η ισοπαλία 4.45 και η νίκη του ΠΑΟΚ 7.25. Το over 2.5 γκολ δίνει 1.83, το over 3.5 γκολ δίνει 3.10 και το under 1.5 γκολ έχει απόδοση 3.65. Στο 1.97 το GG, στο 1.80 το NG! Το 1-1 στο ημίχρονο έχει απόδοση 9.00! Νίκη της Μπενφίκα και στα δύο ημίχρονα δίνει 3.55, ενώ νίκη του ΠΑΟΚ σε οποιοδήποτε ημίχρονο δίνει 3.45. Γκολ της Μπενφίκα και στα δύο ημίχρονα έχει απόδοση 2.30.

Νίκη του ΠΑΟΚ χωρίς μηδέν παθητικό δίνει 12.00, ενώ νίκη της Μπενφίκα με ανατροπή δίνει 6.75. Αν πιστεύετε ότι το πρώτο γκολ θα μπει μετά το 28’ του αγώνα, ποντάρετε στο 2.17!

Εδώ μπορείτε να βρείτε όλες τις αγορές που σας προσφέρει η Stoiximan στη ματσάρα Μπενφίκα-ΠΑΟΚ.

Champions League: Τελευταία Ενημέρωση