Ερμής-Αλκή 2-2: «Χ»ορταστικό τεστ

Μοιρασιά στο Κοινοτικό Αραδίππου

Ευχάριστο απόγευμα πέρασαν όσοι βρέθηκαν στο Κοινοτικό γήπεδο της Αραδίππου και είδαν το φιλικό της Αλκής με τον Ερμή, με τις δυο ομάδες να μένουν στην ισοπαλία 2-2.

Σακκάς και Καϊάφας είχαν την ευκαιρία να δοκιμάσουν πρόσωπα και σχήματα, με το ημίχρονο να τελειώνει 1-0 υπέρ της Αλκής με γκολ του Ακόστα. Στην επανάληψη ο Ερμής ισοφάρισε με Βολκόφ, η Αλκή προηγήθηκε εκ νέου με Αντωνίου και στο τέλος διαμορφώθηκε το τελικό 2-2 από τον Μέλο.

Συνθέσεις:

Ερμής (Καϊάφας):  Φινιρίδη, Σωτηρίου, Εμπαλό, Κουατσίκα, Ψάλτη, Πούνα, Μπάουμαν, Μαρτίνιουκ, Γεωργίου, Σιλβέστρου και Κατσιατή.

Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν οι Αραμπατζής, Ντίντακ, Μέλο, Μπανούσης, Δημητρίου, Βολκόφ, Ταραλίδης, Πουτζιουρής, Χριστοδούλου, Στούπης και Κοτζιαρίδης.

Αλκή (Σακκάς): Πάρντο, Στάροκιν, Θεοχάρους, Σερφά, Λοϊζίδης, Τραϊτσέφσκι, Γκαντάτσια, Ακόστα, Σταύρου, Βασιλείου, Κωνσταντίνου.

Στον πάγκο: Μάξουελ, Ντμιτρένκο, Ραουνάς, Αντωνίου, Κάρλος, Χριστοφή, Ρονίνιο, Χαρή, Χαραλάμπους, Φλόρες, Παναγή (τ).

Α Κατηγορία: Τελευταία Ενημέρωση