DAILY TOP 3: Συνεχίζεται η δράση στην La Liga 2!

** ** Στη Meridianbet  μπορείτε να ζήσετε την εμπειρία του online betting σε όλα τα πρωταθλήματα του κόσμου σε πολύ υψηλές αποδόσεις.

Τι κι αν είμαστε μόλις μια μέρα από την έναρξη του Παγκοσμίου Κυπέλλου, στην Ισπανία δεν χαμπαριάζουν καθώς η δράση στην La Liga 2 συνεχίζεται κανονικά.

To DAILY TOP 3 της Meridianbet επιλέγει τα τρία καλύτερα ματς της 16ης αγωνιστικής.

Λεβάντε – Λας Πάλμας:

*Στην 4η θέση η Λεβάντε με 26 βαθμούς, 2η η Λας Πάλμας με έναν περισσότερο.

*Άνετη πρόκριση με 4-0 για την Λεβάντε στο Copa Del Rey μέσα στην έδρα της Όλοτ.

*Οι γηπεδούχοι παραμένουν αήττητοι για εφτά σερί παιχνίδια ανεξαρτήτως διοργάνωσης.

*Από την άλλη η Λας Πάλμας αγχώθηκε αλλά εξασφάλισε το εισιτήριο για την επόμενη φάση κόντρα στην Τερουέλ επικρατώντας με 1-0.

*Under 2.5 στα 4/6 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

Ειμπάρ – Αλαβές:

*Οδηγεί την κούρσα του πρωταθλήματος η Αλαβές με 30 βαθμούς, στην 5η θέση η Ειμπάρ με 26.

*Εύκολη πρόκριση στο Κύπελλο για την Ειμπάρ όπου επιβλήθηκε με 3-0 εκτός έδρας της Λας Ρόζας.

*Απέδρασε με το στενό 1-0 η Αλαβές από την έδρα της Λέιδα.

*Οι φιλοξενούμενοι παραμένουν αήττητοι για εφτά συνεχόμενα παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις.

*3/3 over 2.5 μετρούν στις τελευταίες συναντήσεις τους.

Ράσινγκ Σανταντέρ – Μπούργκος:

*Στην 14η θέση πλασάρεται η Ράσινγκ Σανταντέρ με 18 βαθμούς, 3η η Μπούργκος με 27.

*Επέστρεψε στις νίκες η Ράσινγκ παίρνοντας το διπλό κόντρα στην Ανδόρα με 1-0.

*Οι γηπεδούχοι αγνοούν την ήττα εδώ και οκτώ αναμετρήσεις.

*Μεγάλη πρόκριση για την Μπούργκος στο Copa Del Rey επί της Ρεκρετίβο Ουέλβα στην διαδικασία των πέναλτι.

*15 φορές έχουν συναντηθεί στο παρελθόν οι δύο ομάδες σε επίσημους και φιλικούς αγώνες, με τους 14 από αυτούς να τελειώνουν με λιγότερα από 2.5 γκολ.

Φυσικά όλες οι μεγάλες αναμετρήσεις θα βρίσκονται λεπτό προς λεπτό στην ιστοσελίδα μας (www.meridianbet.com.cy).

MOBILE APPLICATION BONUS: Στοιχηματίστε από το κινητό σας και πάρτε έξτρα μπόνους!

Meridianbet – Ο δικός σου κόσμος στοιχήματος!

Ισπανία: Τελευταία Ενημέρωση