WEEKEND TOP 3: Έρχονται ΜΑΤΣΑΡΕΣ το Σαββατοκύριακο!

** ** Στη Meridianbet  μπορείτε να ζήσετε την εμπειρία του online betting σε όλα τα πρωταθλήματα του κόσμου σε πολύ υψηλές αποδόσεις.

Μεγάλα ντέρμπι έρχονται αυτό το Σαββατοκύριακο στα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα και εμείς σας παρουσιάζουμε το WEEKEND TOP 3 της Meridianbet με μια μικρή ανάλυση.

Μίλαν – Γιουβέντους:

*Στην 5η θέση η Μίλαν με 17 βαθμούς, 7η η Γιουβέντους με 13.

*Επέστρεψαν στις επιτυχίες αμφότερες οι δύο ομάδες.

*Η Μίλαν έφυγε με το διπλό από την έδρα της Έμπολι παίρνοντας την νίκη με 3-1.

*Βρήκε τον δρόμο προς το τρίποντο μετά από καιρό η Γιουβέντους και επικράτησε με 3-0 της Μπολόνια χάρη στα γκολ των Κόστιτς, Βλάχοβιτς και Μίλικ.

*GG στα 3/5 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια

Άρσεναλ – Λίβερπουλ:

*Οδηγεί την κούρσα της Πρέμιερ Λιγκ η Άρσεναλ με 21 βαθμούς, στην 9η θέση η Λίβερπουλ με 10.

*Με επιβλητική εμφάνιση οι «κανονιέρηδες» πήραν το τρίποντο στο Λονδρέζικο ντέρμπι με την Τότεναμ επικρατώντας με 3-1.

*Αυτή ήταν η τρίτη συνεχόμενη νίκη σε όλες τις διοργανώσεις.

*Ακόμα ένα στραβοπάτημα για την Λίβερπουλ που έμεινε στην ισοπαλία 3-3 με την Μπράιτον σε ένα χορταστικό ματς.

*NG στα έξι τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

Άρης Θεσσαλονίκης – ΑΕΚ Αθηνών:

*Στην 2η θέση της βαθμολογίας η ΑΕΚ με 12 βαθμούς, 7ος ο Άρης με 10.

*Απρόσμενη ήττα στον Βόλο για τους Θεσσαλονικείς όπου πλήρωσαν την αστοχία τους και έχασαν με 2-0.

*Με την ψυχολογία στα ύψη πάνε στο ντέρμπι στο στρατόπεδο της ΑΕΚ, μετά το νικηφόρο ντεμπούτο στο νέο γήπεδο της Φιλαδέλφιας.

*Με επιβλητική εμφάνιση ο «δικέφαλος» διέλυσε τον Ιωνικό με 4-1.

*GG στις τέσσερις προηγούμενες συναντήσεις τους.

Φυσικά όλες οι μεγάλες αναμετρήσεις θα βρίσκονται λεπτό προς λεπτό στην ιστοσελίδα μας (www.meridianbet.com.cy).

MOBILE APPLICATION BONUS: Στοιχηματίστε από το κινητό σας και πάρτε έξτρα μπόνους!

Meridianbet – Ο δικός σου κόσμος στοιχήματος!

Πρέμιερ Λιγκ: Τελευταία Ενημέρωση