Έχετε άποψη; Στείλτε μας το άρθρο σας!
Πρόγραμμα / Αποτελέσματα

Γηπεδούχος         Σκορ      Φιλοξενούμενη
________________________________________

1η Αγωνιστική    
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2-0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ                    
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-0 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Σάββατο, 20 Αυγούστου 2016    
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3  - 1  ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0  - 3  ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Κυριακή, 21 Αυγούστου 2016    
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3  - 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 - 0  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Δευτέρα, 22 Αυγούστου 2016    
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 -  1  ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ    
     
2η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0-3 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ   
Σάββατο, 27 Αυγούστου 2016
    
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1-3 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ    
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2-2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ    
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-0 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ    
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ    
Κυριακή, 28 Αυγούστου 2016    
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 0-0 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ    
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3-0 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ    
     
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 10.09.2016                                                   
ΑΕΚ Λάρνακας 3-0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 1-1 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 0-4 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΚΥΡΙΑΚΗ, 11.09.2016
ΑΕΖ Ζακακίου 0-4 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 1-0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας
ΑΡΗΣ Λεμεσού 1-2 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου  
ΔΕΥΤΕΡΑ, 12.09.2016
ΑΕΛ Λεμεσού 0-0 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 17.09.2016                                                   
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 1–2 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                                         
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 2–2 ΑΕΖ Ζακακίου                
ΚΥΡΙΑΚΗ, 18.09.2016                                                    
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 2–0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας                   
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 0–1 ΑΕΚ Λάρνακας                                  
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 1–2 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                             
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 0–0 ΑΡΗΣ Λεμεσού                                           
ΔΕΥΤΕΡΑ, 19.09.2016
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμδιιών 0-1 ΑΕΛ Λεμεσού                                        

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 24.09.2016
ΑΕΖ Ζακακίου 1–5 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου                                      
OMONOIA Λ/σίας 4–2 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών                           
ΑΕΛ Λεμεσού 2–1 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                   
ΚΥΡΙΑΚΗ, 25.09.2016
ΑΕΚ Λάρνακας 4–1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου                     
ΑΡΗΣ Λεμεσού 0– 3 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                                        
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 0–1 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                       
ΔΕΥΤΕΡΑ, 26.09.2016
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 2–1 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                   

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 01.10.2016                                                   
ΑΡΗΣ Λεμεσού 0–0 ΑΕΖ Ζακακίου                                       
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 5–3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας                            
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 0–0 ΑΕΛ Λεμεσού
ΚΥΡΙΑΚΗ, 02.10.2016
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 2–1 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών 3–0 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου             
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 2–0 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 0–1 ΑΕΚ Λάρνακας               

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 15.10.2016
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 2–0 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου                     
ΑΕΖ Ζακακίου 1–4 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                     
ΑΕΛ Λεμεσού 3–0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου                    
ΚΥΡΙΑΚΗ, 16.10.2016
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 0–1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών            
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 3-2– ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού    
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 0–0 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας   
ΔΕΥΤΕΡΑ, 17.10.2016
ΑΕΚ Λάρνακας 4–0 ΑΡΗΣ Λεμεσού           

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 22.10.2016                                   
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών 1–0 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
AΠΟΛΛΩΝ Λ/σού 4–0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας                                        
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 1–1 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                             
ΚΥΡΙΑΚΗ, 23.10.2016
ΑΕΖ Ζακακίου 2–5 ΑΕΚ Λάρνακας                                                                    
ΑΡΗΣ Λεμεσού 0-3 ΑΕΛ Λεμεσού                     
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 2–2 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                    
ΔΕΥΤΕΡΑ, 24.10.2016
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 2–0 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 29.10.2016
OMONOIA Λευκωσίας 3–1 ΑΡΗΣ Λεμεσού                                      
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 4-2 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών
ΑΕΚ Λάρνακας 1–1 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                    
ΚΥΡΙΑΚΗ, 30.10.2016
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 0–1 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                               
ΑΕΛ Λεμεσού 1–1 ΑΕΖ Ζακακίου
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 1–2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου                     
ΔΕΥΤΕΡΑ, 31.10.2016
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 1-2 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 05.11.2016                                    
ΑΕΖ Ζακακίου 0–1 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                    
ΑΡΗΣ Λεμεσού 0–2 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                 
ΑΕΚ Λάρνακας 2–1 ΑΕΛ Λεμεσού                                             
ΚΥΡΙΑΚΗ, 06.11.2016
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 3–0 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς               
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 2–0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας  

AΠΟΛΛΩΝ Λ/σού 3-2 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                             
ΑΠΟΕΛ Λ/σίας 4–1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών                    

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 19.11.2016
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 2–1 ΑΕΖ Ζακακίου                                      
ΑΕΛ Λεμεσού 1–0 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                                       
ΚΥΡΙΑΚΗ, 20.11.2016
OMONOIA Λευκωσίας 2–1 ΑΕΚ Λάρνακας
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 1–2 ΑΡΗΣ Λεμεσού                        
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 0–0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών 0–6 ΑΠΟΛΛΩΝ Λ/σού
ΔΕΥΤΕΡΑ, 21.11.2016
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 2–1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 26.11.2016
ΑΕΚ Λάρνακας 1–0 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                                         
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 1–0 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                          
ΑΕΛ Λεμεσού 1–0 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                    
ΚΥΡΙΑΚΗ, 27.11.2016
ΑΕΖ Ζακακίου 1–1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας                       
ΑΡΗΣ Λεμεσού 4–0 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                                                 
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου 0–1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΑ Π. Πολεμιδιών                        
ΔΕΥΤΕΡΑ, 28.11.2016
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 1–1 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 03.12.2016
OMONOIA Λευκωσίας 1–4 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 0–0 ΑΕΚ Λάρνακας                               
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών 1–0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου       
ΚΥΡΙΑΚΗ, 04.12.2016
AΠΟΛΛΩΝ Λ/σού 1–1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου                   
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 2–0 ΑΡΗΣ Λεμεσού 
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 0-1 ΑΕΛ Λεμεσού                        
ΔΕΥΤΕΡΑ, 05.12.2016
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 1-0 ΑΕΖ Ζακακίου

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 10.12.2016
AΠΟΛΛΩΝ Λ/σού 1–1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου                            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 1–3 ΑΕΛ Λεμεσού                                      
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 2-2 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
ΚΥΡΙΑΚΗ, 11.12.2016
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 3–1 ΑΕΖ Ζακακίου                                                   
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών 3–3 ΑΡΗΣ Λεμεσού                            
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 1–1 ΑΕΚ Λάρνακας                         
ΔΕΥΤΕΡΑ, 12.12.2016
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 2–1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου                    

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παρασκευή 16/12/2016

ΑΕΖ Ζακακίου 3–3 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΑ Π. Πολεμιδιών

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 2–1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου                     

ΑΡΗΣ Λεμεσού 1– 4 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
                  
ΣΑΒΒΑΤΟ, 17.12.2016
OMONOIA Λ/σίας 5–1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας                     
ΑΕΛ Λεμεσού 1–0 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς               

  ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 1–1 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 18:00

ΑΕΚ Λάρνακας 1–0 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                      

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 21.12.2016 
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 2–1 ΑΕΖ Ζακακίου
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών 0–3 ΑΕΚ Λάρνακας
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 2–2 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                     
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 1–0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου                    
ΠΕΜΠΤΗ, 22.12.2016
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 2–2 ΑΕΛ Λεμεσού                     
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου 2–0 ΑΡΗΣ Λεμεσού                     
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 2–3 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                            

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 03.01.2017
ΑΡΗΣ Λεμεσού 1–2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου                     
ΑΕΖ Ζακακίου 0–2 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου                     
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 2–4 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                    
ΑΕΚ Λάρνακας 1–3 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                    
ΠΕΜΠΤΗ, 04.01.2017
OMONOIA Λευκωσίας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας               17:00                    
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                17:00                    
ΑΕΛ Λεμεσού 4– 1 KΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 07.01.2017
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 2–0 ΑΕΛ Λεμεσού
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 0–0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 0–1 ΑΕΚ Λάρνακας
ΚΥΡΙΑΚΗ, 08.01.2017
16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 3-1
17:00 AΠΟΕΛ Λευκωσίας 5–0 ΑΡΗΣ Λεμεσού

18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών 0–1 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας

ΔΕΥΤΕΡΑ, 09.01.2017
19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΑΕΖ Ζακακίου (CYTAVISION)
 
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 14.01.2017
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 0–2 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 15.01.2017

16:00 OMONOIA Λευκωσίας 1–2 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού

16:00 ΑΕΛ Λεμεσού 0–0 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 
17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 2–0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών   
18:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 2–3 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
ΔΕΥΤΕΡΑ, 16.01.2017
19:00 ΑΕΖ Ζακακίου 2–3 ΑΡΗΣ Λεμεσού
 
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 21.01.2017
17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 2–2 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 

18:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού 1–1 ΑΕΚ Λάρνακας

ΚΥΡΙΑΚΗ, 22.01.2017
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 3–0 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου 1–3 ΑΕΛ Λεμεσού 

17:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 7–0 ΑΕΖ Ζακακίου

18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 23.01.2017
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)
 
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 28.01.2017
17:00 OMONOIA Λευκωσίας 3–0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου
17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 0–1 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
ΚΥΡΙΑΚΗ, 29.01.2017
16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 2-3 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 1–2 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών      
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας 1–1 ΑΕΖ Ζακακίου      
ΔΕΥΤΕΡΑ, 30.01.2017
19:00 AEΛ Λεμεσού – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)
 
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 04.02.2017
17:00 AEZ Ζακακίου 0–3 ΑΕΛ Λεμεσού
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 3-1 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου 0–0 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
ΚΥΡΙΑΚΗ, 05.02.2017
16:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 1–1 ΑΕΚ Λάρνακας 
17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 3–0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας
18:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού 2–4 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
ΔΕΥΤΕΡΑ, 06.02.2017
19:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών 2–2 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
 
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 11.02.2017
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 2–0 ΑΕΖ Ζακακίου 
17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 1–2 ΑΡΗΣ Λεμεσού
19:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών 0–1 ΑΠΟΕΛ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 12.02.2017
16:00 ΑΕΛ Λεμεσού 1–1 ΑΕΚ Λάρνακας
17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 2–2 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
18:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 0–1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου
ΔΕΥΤΕΡΑ, 13.02.2017
19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 0–2 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 18.2.2017
Άρης 4-0 Αναγέννηση Δερύνειας
Νέα Σαλαμίνα 1-3 Δόκα Κατωκοπιάς
ΑΕΖ Ζακακίου 0-4 Ερμής Αραδίππου
Κυριακή 19.2.2017
ΑΕΚ Λάρνακας 4-2 Ομόνοια Λευκωσίας
Απόλλωνας Λεμεσού 3-0 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Ανόρθωση-Αμμοχώστου 4-2 Εθνικός Άχνας
Δευτέρα 20.2.2017
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 3-0 ΑΕΛ Λεμεσού

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 25.2.2017
Αναγέννηση Δερύνειας 0-0 ΑΕΖ Ζακακίου
Ομόνοια Λευκωσίας 4-1 ΑΕΛ Λεμεσού
Δόξα Κατωκοπιάς 3-1 Άρης Λεμεσού
Κυριακή 26.2.2017
Ερμής Αραδίππου 2-3 ΑΕΚ Λάρνακας
Εθνικός Άχνας 0-0 Νέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 1-4 Ανόρθωση Αμμοχώστου
Δευτέρα 27.2.2017
Απόλλωνας Λεμεσού 19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Κύπρος
Α Κατηγορία
Β Κατηγορία
Μικρές Κατηγορίες
Κύπελλο
Εθνική
Ακαδημίες
Γυναικείο
Διαιτησία
Φούτσαλ
Ελλάδα
Σούπερ Λιγκ
Εθνική
Αγγλία
Πρέμιερ Λιγκ
Ισπανία
Πριμέρα Ντιβιζιόν
Ιταλία
Σέριε Α
Γερμανία
Μπουντεσλίγκα
Υπόλοιπες Χώρες
Λατινική Αμερική
Ευρώπη
Άλλες
Διοργανώσεις
Champions League
Europa League
EURO 2016
Μουντιάλ 2018
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ
Κύπρος
Α Κατηγορία Ανδρών
Α Κατηγορία Γυναικών
Β Κατηγορία
Ερασιτεχνικό
Ακαδημίες
Εθνική
Ελλάδα
Α1
Εθνική
Διεθνή / Διοργανώσεις
NBA
ΕΥΡΩΠΗ
Eurobasket 2015
ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑ
Κύπρος
Α Κατηγορία Ανδρών
Α Κατηγορία Γυναικών
Ακαδημίες
Beach Volley
Εθνική
Ελλάδα
Α1
Διεθνή / Διοργανώσεις
Ευρώπη
ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ
Κύπρος
Αυτοκίνητο
Ιστιοπλοΐα
Μοτοσυκλέτα
Στίβος
Σκοποβολή
Τέννις
Χάντμπολ
Υπόλοιπα
Ελλάδα
Άλλα Σπορ
Διεθνή / Διοργανώσεις
Τένις
Στίβος
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
Bikes
Formula 1
Rally
Υπόλοιπα
ΑΛΛΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
Στήλες
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
HOT SPOT
GIRLS
Το κορίτσι της ημέρας
Υγεία και Άσκηση
Τεχνολογία
Λίγα και Σταράτα
Επισημάνσεις
Τι λες τώρα
Στοίχημα
Μπαλαγνωστήριο
Μεταξύ άλλων
De Ζαβού
Πίσω από τις κάμερες
Αλατοπίπερο
Άλλα Θέματα
Ανακοινώσεις
ΣΠΟΡ FM
ΣΠΟΡ FM
Πρόγραμμα
Ανακοινώσεις
24SPORTS TV
ABOUT 24SPORTS
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Στοιχηματικές εταιρείες με νόμιμη άδεια στην Κύπρο
NDD IDIKES EKDOSEIS 24sports
Δημοσιογραφική επιμέλεια
Τηλ. 25 342292, Fax: 25 762292
Email: info@24sports.com.cy
NDD IDIKES EKDOSEIS 24sports Μέλος του ομίλου Ειδικές Εκδόσεις
www.sppmedia.com
Διαφήμιση
Τηλ. 22 472472, Fax: 22 472550
Email: ad@24sports.com.cy Email: adstore@sppmedia.com
Copyright 2010 24sports
Όροι Χρήσης  |  Προστασία Προσωπικών Δεδομένων

Design & Development by BDigital | Powered by WebStudio