To πέναλτι που έστειλε την Ρεάλ στα ημιτελικά! (vid)

Δείτε την, πραγματικά, δύσκολη φάση του 93', όταν ο διαιτητής Όλιβερ έδωσε πέναλτι στο μαρκάρισμα του Βάσκεθ από τον Μπενατιά -με τον Ρονάλντο να στέλνει τη «βασίλισσα» στους «4» του Champions League!

Φινάλε… θρίλερ στη Μαδρίτη!

Στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων και ενώ η Γιουβέντους είχε πραγματοποιήσει μία μυθική αντεπίθεση, «ισοφαρίζοντας» την ήττα της με σκορ 3-0 στο Τορίνο, ο Κριστιάνο Ρονάλντο έκανε κεφαλιά πάσα, ο Βάσκεθ βρέθηκε στο έδαφος, έπειτα από μαρκάρισμα του Μπενατιά, και ο διαιτητής Όλιβερ έδειξε την άσπρη βούλα!

Ακολούθησε… χαμός, με θύελλα αντιδράσεων από πλευράς φιλοξενούμενων και τον Μπουφόν να αποβάλλεται, επειδή έσπρωξε τον ρέφερι!   Την εκτέλεση ανέλαβε, φυσικά, ο CR7, που «νίκησε» τον Σέζνι, μείωσε σε 1-3 και έστειλε τη «βασίλισσα» στα ημιτελικά του Champions League!

Hot Spot: Τελευταία Ενημέρωση