ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...

Το πρόγραμμα της Β΄φάσης

Αρχίζει αυτή την εβδομάδα η δεύτερη φάση του Πρωταθλήματος Futsal Α' Κατηγορίας.

Μετά την ολοκλήρωση της πρώτης φάσης και ανάλογα με τη θέση που τερμάτισαν στη βαθμολογία, οι ομάδες θα αγωνιστούν στη δεύτερη φάση σε ζευγάρια και αυτές που θα φτάσουν πρώτες στις δύο νίκες, θα συνεχίσουν στην ημιτελική φάση του Πρωταθλήματος.

Η Β' φάση αρχίζει την Τετάρτη 29 Μαρτίου με τον αγώνα της Ομόνοιας / Αραράτ με την ΑΕΚ Λάρνακας στις 20:30 στο "Τάσος Παπαδόπουλος - Ελευθερία".

Οι άλλοι τρεις αγώνες θα γίνουν την Πέμπτη 30 Μαρτίου και η αναμέτρηση της Ανόρθωσης με την ΑΜΕΚ Καψάλου θα είναι σε ζωντανή τηλεοπτική μετάδοση από τη Cytavision.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Β' φάσης:

1οι αγώνες

Τετάρτη 29 Μαρτίου

20:30 Ομόνοιας / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας ("Τάσος Παπαδόπουλος - Ελευθερία")

Πέμπτη 30 Μαρτίου

19:00 ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ Σωτήρας (Λευκόθεο)
20:00 Ανόρθωση - ΑΜΕΚ Καψάλου (Κίτιον, Cytavision)
20:50 ΑΕΛ - Ελπίδα Αστρομερίτη (''Σπύρος Κυπριανού'')

2οι αγώνες

Δευτέρα 3 Απριλίου

20:00 ΑΕΚ Λάρνακας - Ομόνοια Αραράτ (Κίτιον, Cytavision)
20:00 ΑΕΚ Σωτήρας - ΑΠΟΕΛ (Δημοτικό Σωτήρας)
20:30 Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΛ (20:30, Λευκόθεο)
21:15 ΑΜΕΚ Καψάλου - Ανόρθωση (''Σπύρος Κυπριανού'')

3οι αγώνες (σε περίπτωση που χρειαστεί)

19:00 ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ Σωτήρας (Λευκόθεο)
20:30 Ανόρθωση - ΑΜΕΚ Καψάλου (Κίτιον)
20:30 Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας ("Τάσος Παπαδόπουλος - Ελευθερία)
20:50 ΑΕΛ Λεμεσού - Ελπίδα Αστρομερίτη

(Ο τηλεοπτικός αγώνας θα ανακοινωθεί σε μεταγενέστερο στάδιο και ανάλογα με την εξέλιξη των αγώνων).

Φούτσαλ: Τελευταία Ενημέρωση

Τα τρία μεταγραφικά αποκτήματα της ΑΕΛ στο αεροδρόμιο.

Ήρθαν οι Βραζιλιάνοι

Όπως ενημερώνει η ομάδα της ΑΕΛ στο φούτσαλ τα τρία νέα μεταγραφικά αποκτήματα της ομάδας από την Βραζιλία αφίχθηκαν σήμερα ...
 |  ΑΕΛ
Κλήρωση Πρωταθλήματος Futsal

Κλήρωση Πρωταθλήματος Futsal

H κλήρωση του Πρωταθλήματος Futsal Α’ Κατηγορίας αγωνιστικής περιόδου 2017 – 2018 θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 30 Αυγούστου ...
24sports team
 |  ΦΟΥΤΣΑΛ