ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...

Νικολαίδης στην Αρένα

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 17ης  αγωνιστικής του Πρωταθλήματος CYTA.
 
Τρίτη,  03.01.2017 / 17:00
ΑΡΗΣ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Τράττου Λεόντιος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Βίκτωρος Σωτήρης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Ε. Χρίστος
          4ος Διαιτητής                          :    Ορθοδόξου Ανδρέας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Παπαβαρνάβας Μιχάλης 
 
Τρίτη, 03.01.2017 / 17:00
ΑΕΖ Ζακακίου - ΑΝΟΡΘΩΣΗ
          Στάδιο                                      :    ΠΑΦΙΑΚΟ
          Διαιτητής                                 :    Σκαπούλλης Χαράλαμπος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Αριστείδης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Γεωργίου Χαράλαμπος
          4ος Διαιτητής                          :    Αναστασίου Ιωάννης
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γεωργίου Ανδρέας
 
Τρίτη, 03.01.2017 / 18:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας - ΑΠΟΕΛ
          Στάδιο                                      :    ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
          Διαιτητής                                 :    Νικολάου Γεώργιος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Κυριάκου Αγγέλα
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Πέτρου Πέτρος
          4ος Διαιτητής                          :    Χριστοδούλου Κυριάκος
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Δημητρίου Ανδρέας
 
Τρίτη, 03.01.2017 / 19:00
ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ
          Στάδιο                                      :    ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
          Διαιτητής                                 :    Νικολαϊδης Χρίστος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Καλησπέρας Νίκος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Ανδρέου Π. Ανδρέας
          4ος Διαιτητής                          :    Σωτηρίου Λούκας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ιωάννου Μιχάλης
 
Τετάρτη,  04.01.2017 / 17:00
ΟΜΟΝΟΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Π
          Διαιτητής                                 :    Νεοκλέους Νικόλας
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Σωτηρίου Μιχάλης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Ιωάννου Αθηνόδωρος
          4ος Διαιτητής                          :    Δημητρίου Βασίλης
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης
 
Τετάρτη, 04.01.2017 / 17:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου - ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
          Στάδιο                                      :    ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
          Διαιτητής                                 :    Νεοφύτου Νεόφυτος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Τούρος Δώρος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Κυριάκου Κυριάκος
          4ος Διαιτητής                          :    Αθανασίου Νικόλας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Αργυρού Μιχάλης
 
Τετάρτη, 04.01.2017 / 18:00
ΑΕΛ - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Μασιάς Δημήτρης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Εγγλέζου Νίκος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Σπανός Χριστάκης
          4ος Διαιτητής                          :    Χριστοφή Τιμόθεος
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ξάνθου Ανδρέας
 

Διαιτησία: Τελευταία Ενημέρωση