ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...
24 sports

Αυτοί σφυρίζουν το φινάλε

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 16ης  αγωνιστικής του Πρωταθλήματος CYTA.
 
Τετάρτη,  21.12.2016 / 18:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΖ Ζακακίου
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Σωτηρίου Λούκας
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Σωτηρίου Μιχάλης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Μιχαηλίδης Ανδρέας
          4ος Διαιτητής                          :    Αθανασίου Νικόλας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Αργυρού Μιχάλης
 
Τετάρτη, 21.12.2016 / 17:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών - ΑΕΚ Λάρνακας
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Ζ
          Διαιτητής                                 :    Νικολάου Γιώργος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Καλογήρου Μάριος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Τούρος Δώρος
          4ος Διαιτητής                          :    Νεοκλέους Νικόλας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Παπαβαρνάβα Μιχάλης
 
Τετάρτη, 21.12.2016 / 18:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας - ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
          Στάδιο                                      :    ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
          Διαιτητής                                 :    Θεουλή Χρυσοβαλάντης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Αριστείδης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Χαραλάμπους Χαράλαμπος
          4ος Διαιτητής                          :    Ορθοδόξου Ανδρέας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Σκαπούλλης Χρίστος
 
Τετάρτη, 21.12.2016 / 19:00
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Π
          Διαιτητής                                 :    Νικολαϊδης Χρίστος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Λαζάρου Ιωάννης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Κυριάκου Κυριάκος
          4ος Διαιτητής                          :    Χριστοφή Τιμοθέος
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γεωργίου Ανδρέας
 
Τετάρτη,  21.12.2016 / 17:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς - ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
          Στάδιο                                      :    ΜΑΚΑΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Τράττου Λεόντιος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Νικήτα Στέλιος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Τζιωρτζής Ομηρος
          4ος Διαιτητής                          :    Σκαπούλλης Χαράλαμπος
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ιωάννου Μιχάλης
 
 
Πέμπτη, 22.12.2016 / 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΑΕΛ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
          Διαιτητής                                 :    Τσούκκας Αβραάμ
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Μαρίνου Μιχάλης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Σάββα Γεώργιος
          4ος Διαιτητής                          :    Νεοφύτου Νεόφυτος
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καπιτανής Κώστας
 
Πέμπτη, 22.12.2016 / 17:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ - ΑΡΗΣ
          Στάδιο                                      :    ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
          Διαιτητής                                 :    Μασιάς Δημήτρης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Γεωργίου Παύλος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Ευαγόρου Ευαγόρας
          4ος Διαιτητής                          :    Αργυρού Ανδρέας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ξάνθου Ανδρέας

Διαιτησία: Τελευταία Ενημέρωση