ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...

Βασίλης στο Τσίρειο

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοίνωσε τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 11ης  Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος CYTA.
 
Σάββατο,  19.11.2016 / 17:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου -ΑΕΖ Ζακακίου
          Στάδιο                                      :    ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
          Διαιτητής                                 :    Χρίστου Ν. Χρίστος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Καλογήρου Μάριος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Ευαγόρου Ευαγόρας
          4ος Διαιτητής                          :    Σκαπούλλης Χαράλαμπος
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ιωάννου Μιχάλης
 
 
Σάββατο, 19.11.2016 / 19:00
ΑΕΛ Λεμεσού - ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Δημητρίου Βασίλης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Χαραλάμπους Χαράλαμπος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Γεωργίου Παύλος
          4ος Διαιτητής                          :    Νικολαϊδης Χρίστος
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Πεκρής Γιώργος
 
 
Κυριακή, 20.11.2016 / 16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας - ΑΕΚ Λάρνακας
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Π
          Διαιτητής                                 :    Σωτηρίου Λούκας
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Αριστείδης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Πέτρου Πέτρος
          4ος Διαιτητής                          :    Μασιάς Δημήτρης
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Παπαβαρνάβα Μιχάλης
 
Κυριακή, 20.11.2016 / 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας - ΑΡΗΣ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
          Διαιτητής                                 :    Αναστασίου Ιωάννης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Δημητριάδης Μάριος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Ξενοφώντος Χαράλαμπος
          4ος Διαιτητής                          :    Αθανασίου Νικόλας
          Παρατηρητής Διαιτησίας          :    Λοϊζου Μιχάλης
 
 
Κυριακή,  20.11.2016 / 17:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
          Στάδιο                                      :    ΜΑΚΑΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Τσούκκας Αβραάμ
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Μαρίνου Μιχάλης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Μιχαηλίδης Ανδρέας
          4ος Διαιτητής                          :    Νεοκλέους Νικόλας
          1ος Επιπρόσθετος Διαιτητής:    Τράττου Λεόντιος
          2ος Επιπρόσθετος Διαιτητής:    Νικολάου Γιώργος
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης
 
 
Κυριακή, 20.11.2016 / 18:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών - ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Ζ
          Διαιτητής                                 :    Νεοφύτου Νεόφυτος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Νικήτα Στέλιος    
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Τζιωρτζής Ομηρος
          4ος Διαιτητής                          :    Αργυρού Μ. Ανδρέας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Σκαπούλλης Χρίστος
 
 
Δευτέρα, 21.11.2016 / 19:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας - ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
          Στάδιο                                      :    ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας
          Διαιτητής                                 :    Ψευδιώτης Κώστας
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Σωτηρίου Μιχάλης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Σάββα Γεώργιος
          4ος Διαιτητής                          :    Ορθοδόξου Ανδρέας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καπιτανής Κώστας

Διαιτησία: Τελευταία Ενημέρωση