ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...

Νικολάου στην Αρένα

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους Διαιτητές, Βοηθούς Διαιτητές και Παρατηρητές των αγώνων της 10ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος CYTA που θα γίνει στις 5 και 6 Νοεμβρίου.

Σάββατο, 5 Νοεμβρίου
17:00 ΑΕΖ Ζακακίου vs ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
Στάδιο: ΠΑΦΙΑΚΟ
Διαιτητής: Τσούκκας Αβραάμ
Α' Βοηθός Διαιτητής: Ιωάννου Αθηνόδωρος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Τούρος Δώρος
4ος Διαιτητής: Ψευδιώτης Κώστας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Πεκρής Γιώργος

18:00 ΑΡΗΣ Λ/σου vs ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
Στάδιο: ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής: Μασιάς Δημήτρης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Καλησπέρας Νίκος
4ος Διαιτητής: Σωτηρίου Λούκας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβαρνάβα Μιχάλης

19:00 ΑΕΚ Λάρνακας vs ΑΕΛ Λεμεσού
Στάδιο: ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Διαιτητής: Νικολάου Γιώργος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Εγγλέζου Νίκος
4ος Διαιτητής: Σκαπούλλης Χαράλαμπος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γεωργίου Ανδρέας

Κυριακή, 6 Νοεμβρίου
16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου vs ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
Στάδιο: ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Διαιτητής: Νικολαϊδης Χρίστος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Χαραλάμπους Χαράλαμπος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Λαζάρου Ιωάννης
4ος Διαιτητής: Αναστασίου Ιωάννης
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ξάνθου Ανδρέας

17:00 Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας
Στάδιο: DIMCO ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
Διαιτητής: Ορθοδόξου Ανδρέας
Α' Βοηθός Διαιτητής: Βίκτωρος Σωτήρης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Σπανός Χριστάκης
4ος Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Παρατηρητής Διαιτησίας: Δημητρίου Ανδρέας

17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λ/σου vs ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας
Στάδιο: ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής: Νεοκλέους Νικόλας
Α' Βοηθός Διαιτητής: Κυριάκου Κυριάκος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος
4ος Διαιτητής: Σπανός Χρίστος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννου Μιχάλης

18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας vs ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών
Στάδιο:  Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Τράττου Λεόντιος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Ανδρέου Π. Ανδρέας
Β' Βοηθός Διαιτητής: Χρίστου Ε. Χρίστος
4ος Διαιτητής: Αθανασίου Νικόλας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Λοϊζου Μιχάλης

Διαιτησία: Τελευταία Ενημέρωση