ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...

Αυτοί σφυρίζουν

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοίνωσε τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 6ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος CYTA.
 
Σάββατο,  01.10.2016 / 18:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού vs ΑΕΖ Ζακακίου
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Αβραάμ Τσούκκας
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Πέτρος Πέτρου
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Χριστάκης Σπανός
          4ος Διαιτητής                          :    Βασίλης Δημητρίου
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Μιχάλης Ιωάννου
        
 
Σάββατο, 01.10.2016 / 19:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας

          Στάδιο                                      :    ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
          Διαιτητής                                 :    Χρίστος Νικολαϊδης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Μάριος Δημητριάδης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Ομηρος Τζιωρτζής
          4ος Διαιτητής                          :    Χρίστος Κωνσταντίνου
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Μιχάλης Παπαβαρνάβα
 
 
Σάββατο, 01.10.2016 / 20:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου vs ΑΕΛ Λεμεσού

          Στάδιο                                      :    ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
          Διαιτητής                                 :    Γιώργος Νικολάου
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Αριστείδης Χρίστου
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Παύλος Γεωργίου
          4ος Διαιτητής                          :    Νεόφυτος Νεοφύτου
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Λοϊζος Λοϊζου
 
 
Κυριακή, 02.10.2016 / 18:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού vs ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας

          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Χαράλαμπος Σκαπούλλης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Μιχάλης Σωτηρίου
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Νίκος Εγγλέζου
          4ος Διαιτητής                          :    Λούκας Σωτηρίου
          Παρατηρητής Διαιτησίας          :    Ανδρέας Ξάνθου
 
Κυριακή,  02.10.2016 / 18:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών vs ΕΡΜΗΣ Αραδίππου

          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Ζ
          Διαιτητής                                 :    Νικόλας Νεοκλέους
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Χαράλαμπος Χαραλάμπους
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Δώρος Τούρος
          4ος Διαιτητής                          :    Κυριάκος Β. Κυριάκου
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ανδρέας Δημητρίου
 
 
Κυριακή, 02.10.2016 / 20:00
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας vs ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς

          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Π
          Διαιτητής                                 :    Νικόλας Αθανασίου
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Στέλιος Νικήτα
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Μάριος Καλογήρου
          4ος Διαιτητής                          :    Ανδρέας Κωνσταντίνου
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Χρίστος Σκαπούλλης
 
Κυριακή, 02.10.2016 / 20:00
Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου vs ΑΕΚ Λάρνακας

          Στάδιο                                      :    DIMCO ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ / ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
          Διαιτητής                                 :    Κώστας Ψευδιώτης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Χαράλαμπος Γεωργίου
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Γιώργος Σάββα
          4ος Διαιτητής                          :    Ανδρέας Ορθοδόξου
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Μιχάλης Λοϊζου

Διαιτησία: Τελευταία Ενημέρωση