«Νιώθω άβολα»

Με αιχμές για τη διαιτησία έκλεισε τις δηλώσεις του ο Αδάμος Αδάμου ο οποίος δήλωσε:

«Ο αγώνας είχε δύο όψεις. Στο πρώτο ημίχρονο ο Ερμής έλεγξε τον ρυθμό του αγώνα και εμείς από την πλευρά μας το μεσοαμυντικό κομμάτι. Έχουμε την ικανότητα να αμυνόμαστε πολύ καλά μη επιτρέποντας στον αντίπαλο να απειλήσει. Είχαμε μάλιστα τις δικές μας αντεπιθέσεις που μπορούσαμε να κάνουμε γκολ. Στην επανάληψη ισορροπήσαμε νωρίς τον αγώνα και ασκήσαμε πίεση αλλά κόντρα στη ροή του παιχνιδιού ήρθε το 1-0. Από εκεί και πέρα μετά την αποβολή δημιουργήσαμε αρκετές προϋποθέσεις με αποκορύφωμα τη φάση του 92ου λεπτού. Σαν ομάδα δίνουμε τα πάντα στο γήπεδο όμως κάποιες φάσεις πρέπει να συζητηθούν. Νιώθω άβολα από το πρώτο κιόλας παιχνίδι και υπόσχομαι ότι δε θα ξαναναφερθώ σε αυτό το θέμα. Μπορούσαμε τουλάχιστον για τον ένα βαθμό.»

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ: Τελευταία Ενημέρωση