Μπαξεβάνος: «Συγχαρητήρια στον Τραμετσάνι…»

Οι δηλώσεις του προπονητή της Αγίας Νάπας

Ο προπονητής της Αγίας Νάπας Σπύρος Μπαξεβάνος μετά τον αγώνα κυπέλλου απέναντι στον ΑΠΟΕΛ (0-5), ανέφερε ότι δεν έχει να χάσει κάτι η ομάδα του από τέτοια παιχνίδια και έσταξε μέλι για τον αντίπαλο.

Ανάλυση:

«Είχαμε ένα παιχνίδι απέναντι σε μια ομάδα όπως είναι ο ΑΠΟΕΛ που χαιρόμαστε να τον βλέπουμε. Απλό αυτά τα παιχνίδια δεν έχεις να χάσεις. Το μόνο που έχεις να κερδίσεις είναι εμπειρίες για τα νέα παιδιά που αγωνίστηκαν απέναντι σε μια τέτοια καλή ομάδα. Είχαμε την ευκαιρία μας στο α’ ημίχρονο με το πέναλτι. Σε αυτό το διάστημα σταθήκαμε καλούτσικα.

Από κει και πέρα ήταν δύσκολα τα πράγματα. Φυσιολογικά στο β’ ημίχρονο ήλθε η κατάρρευση. Ο ΑΠΟΕΛ πέραν από τα γκολ είχε και τέσσερα δοκάρια. Συγχαρητήρια στον κόουτς για την δουλειά που κάνει κι εύχομαι ό,τι καλύτερο».

ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ: Τελευταία Ενημέρωση