Παίξε και το ΕΝΠ-ΘΟΙ στη Bet on Alfa

Ένα ακόμα ματς από το πρωτάθλημα Β’ κατηγορίας παίζει στη Bet on Alfa με πάρα πολλές στοιχηματικές επιλογές

Ένα ακόμα ματς από το πρωτάθλημα Β’ κατηγορίας παίζει στη Bet on Alfa με πάρα πολλές στοιχηματικές επιλογές. Το σημερινό κουπόνι περιλαμβάνει την αναμέτρηση ανάμεσα στην ΕΝΠ και το ΘΟΙ Λακατάμιας η οποία θα γίνει στο «Τάσος Μάρκου» και θα αρχίσει στις 19:00.

Σαν φαβορί προβάλλουν οι γηπεδούχοι με την απόδοση για νίκη της ΕΝΠ να προσφέρεται στο 1.55. Το διπλό για το ΘΟΙ Λακατάμιας έχει απόδοση 4.60 και η απόδοση για το ισόπαλο αποτέλεσμα είναι στο 3.67.

Στο 1.55 προσφέρεται η απόδοση για το over 2.5 goals και στο 2.15 για το under 2.5 goals, ενώ στο 1.55 είναι η απόδοση για να σκοράρουν και οι δύο ομάδες. Προσφέρονται επίσης από τη Bet on Alfa και άλλες πολλές στοιχηματικές επιλογές, τόσο για τον σημερινό αγώνα ΕΝΠ-ΘΟΙ Λακατάμιας, όσο και για όλες τις αναμετρήσεις από τα πρωταθλήματα Β’ και Γ’ κατηγορίας. Μερικές από αυτές είναι η πρόβλεψη αποτελέσματος ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος,

Πρόβλεψη αποτελέσματος ημιχρόνου, ακριβές σκορ, σύνολο γκολ, ημίχρονο under 1.5 goals / over 1.5 goals και άλλα πολλά.
Μπορείτε να κάνετε τις στοιχηματικές σας επιλογές τόσο στα 56 πρακτορεία της Bet on Alfa Παγκύπρια, όσο και online στο www.betonalfa.com.cy.