Χριστοδούλου:«Αναλαμβάνω τις ευθύνες μου, θα μιλήσω με τον πρόεδρο»

Η Ελληνικη Τραπεζα και το 24sports μαζι στο Κυπριακο Ποδόσφαιρο

Άκρως προβληματισμένος ήταν ο Πάμπος Χριστοδούλου μετά την βαριά ήττα της Ομόνοιας από την ΑΕΚ, αναφέροντας τα εξής:

«Συγχαρητήρια στην ΑΕΚ για τη νίκη της. Για εμάς είναι ένα βαρύ σκορ τόσο σαν άνθρωπο όσο και σαν ομάδα. Το παιχνίδι όπως εξελίχθηκε βρήκε την ΑΕΚ να σκοράρει στην πρώτη της ευκαιρία. Στη συνέχεια ψάξαμε την ισοφάριση αλλά από μια στατική φάση δεχθήκαμε το 2-0. Τα πρώτα 25-30 λεπτά της επανάληψης η Ομόνοια κυριάρχησε και μπορούσε να μπει ξανά στο παιχνίδι αλλά δυστυχώς ότι έκανε η ΑΕΚ στο φινάλε της έβγαινε. Ένα μεγάλο συγνώμη στον κόσμο. Εγώ προσωπικά αναλαμβάνω τις ευθύνες μου και θα είναι μια δύσκολη νύχτα για εμάς. Αύριο με πιο καθαρό μυαλό θα συζητήσουμε τι είναι το καλύτερο για την Ομόνοια. Οι σκέψεις μου θα τις κρατήσω για τον εαυτό μου. Οτιδήποτε λεχθεί θα το μάθετε αφού συζητήσω με την διοίκηση.»

ΟΜΟΝΟΙΑ: Τελευταία Ενημέρωση