Ομόνοια: Απρόοπτο με τον Αντόνια

Ο Αντόνια είναι από τους βασικούς ποδοσφαιριστές της Ομόνοιας στη φετινή σεζόν..

Στην αρχική ενδεκάδα της εθνικής του ομάδας βρέθηκε ο Ζαρκίνιο Αντόνια, ωστόσο, ο ποδοσφαιριστής της Ομόνοιας στο 22ο λεπτό έπεσε στο έδαφος και δύο λεπτά αργότερα έγινε αναγκαστική αλλαγή.

Από το βίντεο της αναμέτρησης φαίνεται πως το πρόβλημα είναι μυϊκό, όμως αναμένεται επίσημη ενημέρωση για την κατάσταση του ακραίου επιθετικού των πρασίνων. Για την ιστορία, να αναφέρουμε ότι πως η ομάδα του Ζαρκίνιο, Κουρακάο, αναμετρήθηκε σε φιλικό αγώνα με την Βολιβία, με την οποία εξήλθε ισόπαλη 1-1.

Ο Αντόνια είναι από τους βασικούς ποδοσφαιριστές της Ομόνοιας στη φετινή σεζόν, καθώς μετρά 28 συμμετοχές εκ των οποίων στις 11 ήταν στην αρχική ενδεκάδα (7 ως αλλαγή), ενώ έχει σκοράρει και ένα γκολ. Χαρακτηριστικό επίσης είναι το γεγονός πως έχει 1797 λεπτά στα πόδια του, και είναι πρώτος σε συμμετοχές, με τον Ματ Ντάρμπισαϊρ να βρίσκεται δεύτερος με 26 συμμετοχές.

ΟΜΟΝΟΙΑ: Τελευταία Ενημέρωση