«Να κρίνετε εσείς»

Ο Τζον Κάρβερ στην διάσκεψη τύπου στάθηκε στο τι πήγε στραβά στο τέλος ενώ προτίμησε να μην σχολιάσει περαιτέρω την απόφαση του διαιτητή που έκρινε το παιχνίδι.

Αναλυτικά:

«Για 70 λεπτά ελέγχαμε το παιχνίδι, παίζαμε καλό ποδόσφαιρο και δεν δεχθήκαμε κάποια απειλή, όμως από εκεί και έπειτα κάποιος πάτησε το κουμπί, χάσαμε την πειθαρχία μας χάσαμε το σχήμα μας και δεχθήκαμε πίεση με τον Ερμή. Δεν είμαι θυμωμένος που δεχθήκαμε γκολ στο τέλος είμαι θυμωμένος που ο Ερμής μας έκανε 4-5 φάσεις στο τέλος. Στο πρώτο ημίχρονο ο διαιτητής έδωσε δύο φάουλ στον τερματοφύλακα του Ερμή και δεν έχω πρόβλημα με αυτό αλλά πιστεύω ότι στο δεύτερο γκολ του Ερμή ήταν ακριβώς η ίδια φάση. Δεν θέλω να πω κάτι για την απόφαση του διαιτητή είναι η δεύτερη εβδομάδα που γίνεται αυτό, αν πω κάτι θα έχω συνέπειες σας αφήνω εσάς να κρίνεται».

ΟΜΟΝΟΙΑ: Τελευταία Ενημέρωση