ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...
24 sports

ΚΟΠ: Το πρόγραμμα μέχρι την 15η αγωνιστική

Ορίστηκαν και οι εξ’ αναβολής αγώνες…

Η ΚΟΠ ανακοινώνει το πρόγραμμα από την 5η μέχρι τη 15η αγωνιστική του Πρωταθλήματος CYTA και τις ημερομηνίες διεξαγωγής για τους αναβληθέντες αγώνες.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ / ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 28.09.2018                                                                               

19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ               

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 06.10.2018                                                                                                                    

17:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΠΑΦΟΣ FC

18:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ                  

19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                             

ΚΥΡΙΑΚΗ, 07.10.2018

17:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΛΚΗ Ορόκλινη                                                   

18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                         

19:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΕΚ Λάρνακας                                          

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 20.10.2018    

17:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου                            

18:00 AΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου               

19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                                            

ΚΥΡΙΑΚΗ, 21.10.2018                                                                                                                      

17:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λ/σίας

19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού                                             

ΔΕΥΤΕΡΑ, 22.10.2018

19:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΑΛΚΗ Ορόκλινη                                                         

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 27.10.2018

17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΠΑΦΟΣ FC                                            

19:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη – AΠΟΕΛ Λευκωσίας                                         

ΚΥΡΙΑΚΗ, 28.10.2018

17:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ                                            

19:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου     

ΔΕΥΤΕΡΑ, 29.10.2018

19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                

19:00 ANOΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας                              

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ / ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ, 31.10.2018                                                                     

19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                           

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 03.11.2018                                                                                    

17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου  

18:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΛΚΗ Ορόκλινη                                       

19:00 AEK Λάρνακας – ΑΕΛ Λεμεσού

ΚΥΡΙΑΚΗ, 04.11.2018

17:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                                                   

18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                           

ΔΕΥΤΕΡΑ, 05.11.208

19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς              

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 10.11.2018

17:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ                 

18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΠΑΦΟΣ FC                                   

19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 

ΚΥΡΙΑΚΗ, 11.11.2018

16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                                          

17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                            

18:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη – ΑΕΚ Λάρνακας                                  

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 24.11.2018                                                                    

17:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                                           

19:00 AΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΛΚΗ Ορόκλινη                                      

ΚΥΡΙΑΚΗ, 25.11.2018

16:00 ΠΑΦΟΣ FC – E.N. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ                                  

17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου                       

18:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΑΕΛ Λεμεσού                        

ΔΕΥΤΕΡΑ, 26.11.2018

19:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                  

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 01.12.2018

17:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου                            

19:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                                      

ΚΥΡΙΑΚΗ, 02.12.2018                                                                                                                      

16:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΠΑΦΟΣ FC                                                    

18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                             

ΔΕΥΤΕΡΑ, 03.12.2018

19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                

19:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΕΚ Λάρνακας                                                                                         

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 08.12.2018                                                                    

17:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΑΕΚ Λάρνακας                                                           

18:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                 

19:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού               

ΚΥΡΙΑΚΗ, 09.12.2018

16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς               

18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου      

ΔΕΥΤΕΡΑ, 10.12.2018

19:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                                             

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 15.12.2018                                                                                                                    

17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΕΛ Λεμεσού                                              

18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΛΚΗ Ορόκλινη                                        

19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΠΑΦΟΣ FC                      

ΚΥΡΙΑΚΗ, 16.12.2018

16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                           

18:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ     

ΔΕΥΤΕΡΑ, 17.12.2018

19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας                                         

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 22.12.2018                                                                                    

17:00 ΠΑΦΟΣ FC – AΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                                

18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                  

19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου               

ΚΥΡΙΑΚΗ, 23.12.2018      

16:00 AΕΛ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου                                        

17:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                                         

18:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                           

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ / ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ

TETAΡTH, 02.01.2019                                                                     

18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΠΑΦΟΣ FC                                                             

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 05.01.2019                                                                                                    

17:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΠΑΦΟΣ FC                                                              

18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου – ΑΛΚΗ Ορόκλινη                    

19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                   

ΚΥΡΙΑΚΗ, 06.01.2019                                                                                                                      

16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας                                    

18:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού   

ΔΕΥΤΕΡΑ, 07.01.2019                                                                                                                     

19:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ                

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ / ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ

TETAΡTH, 09.01.2019                                                                     

ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                                    

Α Κατηγορία: Τελευταία Ενημέρωση

Σαλαμίνα-ΑΠΟΕΛ 1-3

Σαλαμίνα-ΑΠΟΕΛ 1-3

Όλα τα φώτα «στραμμένα» στο ντεμπούτο του Γιώργου Κωστή στον πάγκο των «γαλαζοκιτρίνων»
24sports team
 |  ΑΠΟΕΛ
Ο Νούνο Μοράις και ο αμφίβολος Λούκας Σόουζα

ΑΠΟΕΛ: Η αντίδραση επιβάλλεται!

Οι «Γαλαζοκίτρινοι» πρέπει να δείξουν διαφορετική εικόνα από αυτή κόντρα στον Ερμή ώστε να κερδίσουν την Νέα Σαλαμίνα απόψε ...
Εφραίμ Γεωργίου
 |  ΑΠΟΕΛ