Παναγιώτου: «Από τις πιο φορμαρισμένες ομάδες η Ομόνοια»

Οι δηλώσεις του Νίκου Παναγιώτου

Ακόμη μια ήττα για τον Άρη. Η ομάδα του Νίκου Παναγιώτου το πάλεψε όμως δεν τα κατάφερε κόντρα στην Ομόνοια. Πλήρωσε για ακόμη μια φορά τα λάθη του και έφυγε από το ΓΣΠ χωρίς βαθμολογικό κέρδος. Πλέον η ομάδα του Άρη βλέπει τη δύσκολη συνέχεια.

Οι δηλώσεις του Νίκου Παναγιώτου:

«Πρέπει να δώσω συγχαρητήρια στην Ομόνοια και τον φίλο μου τον Πέτεφ και να τους ευχηθώ καλές επιτυχίες. Χάσαμε σήμερα από μια ομάδα που για εμένα προσωπικά διανύει μια καλή περίοδο και είναι μια από τις πιο φορμαρισμένες ομάδες του πρωταθλήματος. Ήρθαμε για το βαθμολογικό κέρδος αλλά δυστυχώς το κομμάτι των στατικών φάσεων μας στοίχισε. Δεχθήκαμε το τέρμα νωρίς, προσπαθήσαμε να αντιδράσουμε αλλά δεν το πετύχαμε. Στο δεύτερο ημίχρονο σε μια αντεπίθεση της Ομόνοιας ήρθε το 2-0 και έπρεπε να ρισκάρουμε. Δεν σκοράραμε και δεχθήκαμε και τρίτο τέρμα. Αυτό το παιχνίδι ανήκει στο παρελθόν και βλέπουμε τη συνέχεια»