ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...
24 sports

Οι διαιτητές της τελευταίας αγωνιστικής

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 10ης αγωνιστικής της δεύτερης φάσης του Πρωταθλήματος CYTA.
 
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο,  20.05.2017 / 19:00
ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Π
          Διαιτητής                                 :    Νεοφύτου Νεόφυτος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Αριστείδης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Τζιωρτζής Ομηρος
          4ος Διαιτητής                          :    Ψευδιώτης Κώστας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Δημητρίου Ανδρέας 
 
Σάββατο, 20.05.2017 / 19:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΑΕΚ
          Στάδιο                                      :    ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
          Διαιτητής                                 :    Δημητρίου Βασίλης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Μαρίνου Μιχάλης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Κυριάκου Κυριάκος
          4ος Διαιτητής                          :    Νικολαϊδης Χρίστος
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Αργυρού Μιχάλης
 
Κυριακή,  21.05.2017 / 19:00
ΑΕΛ - ΟΜΟΝΟΙΑ
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Νικολάου Γιώργος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Νικήτα Στέλιος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Ε. Χρίστος
          4ος Διαιτητής                          :    Νεοκλέους Νικόλας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης
 
 
B’ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή, 21.05.2017 / 17:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου - ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
          Στάδιο                                      :    ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
          Διαιτητής                                 :    Σκαπούλλης Χαράλαμπος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Πέτρου Πέτρος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Σπανός Χριστάκης
          4ος Διαιτητής                          :    Κωνσταντίνου Ανδρέας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :   Ιωάννου Μιχάλης 
 
Κυριακή,  21.05.2017 / 19:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
          Στάδιο                                      :    ΜΑΚΑΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Χριστοφή Τιμόθεος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Καλησπέρας Νίκος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Εγγλέζου Νίκος
          4ος Διαιτητής                          :    Τράττου Λεόντιος
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ξάνθου Ανδρέας
 
Κυριακή, 21.05.2017 / 19:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών -ΑΡΗΣ
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Ζ
          Διαιτητής                                 :    Τσούκκας Αβραάμ
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Κυριάκου Αγγέλα
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Δημητριάδης Μάριος
          4ος Διαιτητής                          :    Θεουλή Χρυσοβαλάντης
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Τσαγγάρης Μάριος

Α Κατηγορία: Τελευταία Ενημέρωση