ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...
24 sports

Δημητρίου στο «αιώνιο»

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 9ης αγωνιστικής της Β’ Φάσης του Πρωταθλήματος CYTA.
 
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
 
Σάββατο,  13.05.2017 / 18:00
ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΕΛ
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Π
          Διαιτητής                                 :    Βασίλης Δημητρίου
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Μάριος Καλογήρου
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Ανδρέας Π. Ανδρέου
          4ος Διαιτητής                          :    Αβραάμ Τσούκκας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Μιχάλης Παπαβαρνάβας
 
 
Σάββατο, 13.05.2017 / 18:00
ΑΕΚ - ΑΕΛ
          Στάδιο                                      :    ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
          Διαιτητής                                 :    Λεόντιος Τράττου
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Αριστείδης Χρίστου
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Παύλος Γεωργίου
          4ος Διαιτητής                          :    Λούκας Σωτηρίου
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Μιχάλης Ιωάννου
 
 
Κυριακή,  14.05.2017 / 18:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Γιάννης Αναστασίου
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Χαράλαμπος Χαραλάμπους
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Δώρος Τούρος
          4ος Διαιτητής                          :    Νικόλας Αθανασίου
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Παναγιώτης Γερασίμου
 
 
B’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο, 13.05.2017 / 19:00
ΑΡΗΣ - ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Κώστας Ψευδιώτης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Σωτήρης Βίκτωρος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Ομηρος Τζιωρτζής
          4ος Διαιτητής                          :    Γιώργος Νικολάου
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :   Κώστας Καπιτανής
 
 
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή,  14.05.2017 / 19:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών
          Στάδιο                                      :    DIMCO/ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
          Διαιτητής                                 :    Χρίστος Νικολαϊδης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Μιχάλης Σωτηρίου
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Ιωάννης Λαζάρου
          4ος Διαιτητής                          :    Νεόφυτος Νεοφύτου
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Πανίκος Καϊλης
 
Κυριακή, 14.05.2017 / 19:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας -ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
          Στάδιο                                      :    ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας
          Διαιτητής                                 :    Νικόλας Νεοκλέους
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Χαράλαμπος Γεωργίου
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Αθηνόδωρος Ιωάννου
          4ος Διαιτητής                          :    Ανδρέας Ορθοδόξου
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ανδρέας Γεωργίου

Α Κατηγορία: Τελευταία Ενημέρωση