ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...
24 sports

Από την 18η μέχρι την 23η

Το πρόγραμμα των αγώνων από την 18η αγωνιστική μέχρι την 23η αγωνιστική του Πρωταθλήματος CYTA καθορίστηκε ως ακολούθως:

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 07.01.2017
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΕΛ Λεμεσού (PRIMETEL)
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας (CYTAVISION)
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 08.01.2017
16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)
17:00 AΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)
18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 09.01.2017
19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΑΕΖ Ζακακίου (CYTAVISION)

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 14.01.2017
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας (CYTAVISION)
19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 15.01.2017
16:00 OMONOIA Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (PRIMETEL)
16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου (CYTAVISION)
17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών (CYTAVISION)
18:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 16.01.2017
19:00ΑΕΖ Ζακακίου – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 21.01.2017
17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)
18:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 22.01.2017
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (PRIMETEL)
16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΑΕΛ Λεμεσού (CYTAVISION)
17:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΖ Ζακακίου (CYTAVISION)
18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 23.01.2017
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 28.01.2017
17:00 OMONOIA Λευκωσίας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου (PRIMETEL)
17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 29.01.2017
16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας (CYTAVISION)
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών (CYTAVISION)
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΕΖ Ζακακίου (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 30.01.2017
19:00 AEΛ Λεμεσού – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 04.02.2017
17:00 AEZ Ζακακίου – ΑΕΛ Λεμεσού (CYTAVISION)
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (PRIMETEL)
19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 05.02.2017
16:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)
17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας (CYTAVISION)
18:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 06.02.2017
19:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 11.02.2017
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΕΖ Ζακακίου (PRIMETEL)
17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)
19:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 12.02.2017
16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)
17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)
18:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 13.02.2017
19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου (CYTAVISION)

Το πρόγραμμα καταρτίστηκε μετά από συνεννόηση με τη Cytavision και την Primetel που έχουν τα τηλεοπτικά και έγκριση της αστυνομίας για σκοπούς αστυνόμευσης των αγώνων.

Α Κατηγορία: Τελευταία Ενημέρωση