ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...

Τα ματς του Europa League

24sports team

24sports team

info@24sports.com.cy

Διεξάγονται σήμερα  αγώνες για το 2ο προκριματικό γύρο του Europa League. Η Χαρτς έγινε η 4η ομάδα που εξασφάλισε την παρουσία της στον 2ο προκριματικό γύρο του Europa League, αφού επικράτησε με σκορ 4-2 της Ταλίν Ίνφονετ. Η σκωτσέζικη ομάδα ουσιαστικά καθάρισε τον αγώνα από το 9ο λεπτό, όταν βρέθηκε να προηγείται με 2-0, ενώ στο φινάλε του πρώτου μέρους διαμόρφωσε το 3-0. Θυμίζουμε πως από την Τρίτη, έχουν εξασφαλίσει την παρουσία τους, η Μπιρκιρκάρα, η Ζίμπρου και η Σεντ Πάτρικς.

Τρίτη 5/7

Μπιρκιρκάρα (ΜΑΛΤΑ) – Σιρόκι Πρίγεκ (ΒΟΣΝΙΑ) 2-0 (1-1)

Τσικούρα (ΓΕΩΡΓΙΑ) – Ζίμπρου (ΜΟΛΔΑΒΙΑ) 2-3 (1-0)

Ζενές Ες (ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ) – Σεντ Πάτρικς (ΙΡΛΑΝΔΙΑ) 2-1 (0-1)

Τετάρτη 6/7

Ίνφονετ (ΕΣΘΟΝΙΑ) – Χαρτς (ΣΚΩΤΙΑ) 2-4 (1-2)

Πέμπτη 7/7

Ορντάμπασι (ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ) – Τσουκαρίτσκι (ΣΕΡΒΙΑ) (0-3)
Σιράκ (ΑΡΜΕΝΙΑ) – Ντίλα Γκόρι (ΓΕΩΡΓΙΑ) (0-1)
Καϊράτ (ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ ) – Τέουτα (ΑΛΒΑΝΙΑ) (1-0)
Ντάτσια (ΜΟΛΔΑΒΙΑ) – Καπάζ (ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ) (0-0)
Πιούνικ (ΑΡΜΕΝΙΑ) – Γιουρόπα (ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ) (0-2)
Σαμτρέντια (ΓΕΩΡΓΙΑ) – Γκαμπάλα (ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ) (1-5)
Σπαρτάκ Μιγιάβα (ΣΛΟΒΑΚΙΑ) – Αντμίρα Βάκερ (ΑΥΣΤΡΙΑ) (1-1)
Γέγκλαβα (ΛΕΤΟΝΙΑ) – Μπρέινταμπλικ (ΙΣΛΑΝΔΙΑ) (3-2)
Ρούνταρ Πλιέβλια (ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ) – Κουκέσι (ΑΛΒΑΝΙΑ) (1-1)
Ντεμπρετσένι (ΟΥΓΓΑΡΙΑ) – Λα Φιορίτα (ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ) (5-0)
Ελσίνκι (ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ) – Ατλάντας (ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ) 2-0
Μάριεχαμν (ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ) – Οντς (ΝΟΡΒΗΓΙΑ) (0-2)
Νόμε Κάλιου (ΕΣΘΟΝΙΑ) – Τρακάι (ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ) (1-2)
ΜΤΚ Βουδαπέστης (ΟΥΓΓΑΡΙΑ) – Ακτόμπε (ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ) (1-1)
Νεφτσί Μπακού (ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ) – Μπαλζάν (ΜΑΛΤΑ) (2-0)
Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ (ΚΡΟΑΤΙΑ) – Σάντα Κολόμα (ΑΝΔΟΡΡΑ) (3-1)
Ροβανιέμι (ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ) – Σάμροκ Ρόβερς (ΙΡΛΑΝΔΙΑ) (2-0)
Σπάρτακς (ΛΕΤΟΝΙΑ) – Ντιναμό Μινσκ (ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ) (1-2)
Ζαγκλέμπιε (ΠΟΛΩΝΙΑ) - Σλάβια Σόφιας (ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ) (0-1)
Μπρόντμπι (ΔΑΝΙΑ) – Βαλούρ (ΙΣΛΑΝΔΙΑ) (4-1)
Φόλα Ες (ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ) – Αμπερντίν (ΣΚΩΤΙΑ) (1-3)
Γκόριτσα (ΣΛΟΒΕΝΙΑ) – Μακάμπι Τελ Αβίβ (ΙΣΡΑΗΛ) (0-3)
Ομόνοια (ΚΥΠΡΟΣ)– Μπάναντς (ΑΡΜΕΝΙΑ) 1-0
Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ (ΙΣΡΑΗΛ) – Σλόμποντα Τούζλα (ΒΟΣΝΙΑ) (0-0)
Μπούντουσνοστ (ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ) – Ραμποντνίσκι (ΣΚΟΠΙΑ) (1-1)
ΗΒ Τορσχαβν (ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ) – Λεβάντια Ταλίν (ΕΣΘΟΝΙΑ) (1-1)
Σλόβαν Μπρατισλάβα (ΣΛΟΒΑΚΙΑ) – Παρτιζάνι (ΑΛΒΑΝΙΑ) (0-0)
Στάμπαεκ (ΝΟΡΒΗΓΙΑ) – Κόναχς Κουέι (ΟΥΑΛΙΑ) (0-0)
Σούντουβα ( ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ) – ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ (ΔΑΝΙΑ) (0-1)
Ζάρια Μπάλτι (ΜΟΛΔΑΒΙΑ) – Βιντεότον (ΟΥΓΓΑΡΙΑ) (0-3)
Μπάλα Τάουν (ΟΥΑΛΙΑ) – ΑΪΚ (ΣΟΥΗΔΙΑ) (0-2)
Κρακοβία (ΠΟΛΩΝΙΑ) – Σκεντίγια (ΣΚΟΠΙΑ) 0-2
Σίλεκς (ΣΚΟΠΙΑ) – Βαντούζ (ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ) (1-3)
Χιμπέρνιανς (ΜΑΛΤΑ) – Σπαρτάκ Τρνάβα (ΣΛΟΒΑΚΙΑ) (0-3)
Λατούντνο (ΟΥΑΛΙΑ) – Γκέτεμποργκ (ΣΟΥΗΔΙΑ) (0-5)
Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ (ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ) - Ρούναβικ (ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ) (2-0)
Βίκινγκουρ (ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ) – Βέντσπιλς (ΛΕΤΟΝΙΑ) (0-2)
Βοϊβοντίνα (ΣΕΡΒΙΑ) – Μποκέλ (ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ) (1-1)
Φολγκόρε (ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ) – ΑΕΚ Λάρνακας (0-3)
Λούζιτανς (ΑΝΔΟΡΡΑ) – Ντομζάλε (ΣΛΟΒΕΝΙΑ) (1-3)
Κλίφτονβιλ (Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ) – Ντιφερντάνζ (ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ) (1-1)
Κορκ (ΙΡΛΑΝΔΙΑ) – Λίνφιλντ (Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ) (1-0)
Γκλέναβον (Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ) – ΚΡ Ρέικιαβικ (ΙΣΛΑΝΔΙΑ) (1-2)


 

Europa League: Τελευταία Ενημέρωση