Χριστούγεννα σημαίνει Boxing Day και ευκαιρία για κέρδη από την Stoiximan!

Οι καλύτερες αποδόσεις και οι περισσότερες επιλογές, όπως πάντα, στην Stoiximan

Προωθητική Ενέργεια

Ποιος είπε ότι το ποδόσφαιρο σταματά στις γιορτές; Στην Αγγλία Χριστούγεννα και ποδόσφαιρο είναι ταυτόσημες έννοιες και ήδη ο κόσμος περιμένει πώς και πώς και τη φετινή Boxing Day!

Οι Άγγλοι, πιστοί στην παράδοσή τους, ετοιμάζονται και φέτος να γεμίσουν τις γιορτές τους με μπάλα και η αγωνιστική της 26ης Δεκεμβρίου προσελκύει τα βλέμματα όλου του πλανήτη. Οι πρωτοπόροι της Πρέμιερ, Λίβερπουλ και Μάντσεστερ Σίτι, αντιμετωπίζουν Νιούκαστλ και Λέστερ αντίστοιχα, ενώ η Τότεναμ που τους ακολουθεί παίζει με την Μπόρνμουθ.

Η Stoiximan, η μεγαλύτερη εταιρεία στοιχήματος στην Κύπρο, δεν κάνει… διακοπές και σας προσφέρει και την Boxing Day με απίστευτες ευκαιρίες για να πάτε ταμείο!

Στο παιχνίδι Λίβερπουλ-Νιούκαστλ, ο «άσος» δίνει 1.18, η ισοπαλία δίνει 7.50 και το «διπλό» δίνει 16.50. Το over 3.5 γκολ δίνει 2.05, το over 5.5 γκολ έχει απόδοση 6.00, το under 1.5 γκολ δίνει 6.20 και το under 2.5 γκολ δίνει 2.85! Νίκη της Λίβερπουλ και στα δύο ημίχρονα δίνει 2.05, ενώ γκολ της και στα δύο ημίχρονα δίνει 1.62. Θέλετε να ποντάρετε στο τελικό σκορ; Ενδεικτικά αναφέρουμε ότι το 3-0 δίνει 7.25, το 4-1 δίνει 16.00, το 3-3 δίνει 151.00 και το 1-2 δίνει 51.00! Στο παιχνίδι Λέστερ-Μάντσεστερ Σίτι, ο «άσος» δίνει 8.50, η ισοπαλία δίνει 5.50 και το «διπλό» είναι στο 1.35. Το over 3.5 γκολ δίνει 2.50, το under 1.5 γκολ δίνει 4.75 και το under 2.5 γκολ έχει απόδοση 2.35. Στο 1.90 το GG, στο 1.83 το NG! Πόσα γκολ θα μπουν στο ματς; 0-1 γκολ με απόδοση 4.75, 2-3 γκολ με απόδοση 2.08, 4-6 γκολ με απόδοση 2.65 ή 7+ γκολ με απόδοση 12.00;

Εδώ θα βρείτε αγορές για όλα τα ματς της Boxing Day στην Αγγλία!